niedziela, 30 stycznia 2011

I wszystko jasne!!!

Posted by dembol1994 On 10:51 1 komentarze

Znamy już pierwszą trójkę PFC Silver Cup. Zwycięzcą jest Boston Celtics II, drugie miejsce dla GKS Jastrzębia, a trzecie dla Highflyers Łańcut. W przedostatniej kolejce wiele się działo.

WKS Chociczka - Highflyers Łańcut 107-104

Najbardziej zacięty mecz w tej kolejce, a w całym pucharze pewnie też. Przez pierwszą kwartę rządzili przyjezdni. Wygrali ją 21-14. Po tej kwarcie myślałem, że wszystko pozamiatane. Nic bardziej mylnego. Na początku drugiej części meczu przyjezdni uzyskali przewagę 10 punktów w spotkaniu. To co się stało na dwie i pół minuty przed końcem to był horror dla szkoleniowca Highflyers. Gospodarze w tym czasie uzyskali run 10-0 i wyszli na dwupunktowe prowadzenie. W trzeciej kwarcie powtórka z rozrywki. Znów znaczną przewagę uzyskali goście. I znów w ostatnich minutach kwarty gospodarze rzucili się do odrabiania. Przez 3 minuty 30 sekund uzyskali run 10-2. W meczu był remis. Jak mylicie co się stało w czwartej kwarcie?? Highflyers uzyskał już 8 punktowe prowadzenie. Jednak i tym razem gracze WKS-u odrobili i doprowadzili do dogrywki. W dodatkowych 5 minutach role się odwróciły. To podopieczni dembola uzyskali przewagę. lecz nie oddali jej do końca i wygrali w emocjonującym spotkaniu 107-104. Najlepszym zawodnikiem został Zbigniew Traczyk.

GKS Jastrzębie - Zabójcze Qlki 85 - 45

Tolga Telzap. Kto to jest??? Ten gracz który ubiega się o MVP turnieju, a w tym meczu nie istniał. Oddał bardzo mało rzutów i zdobył tylko 4 punkty. Gracze Jastrzębia zapewnili sobie 2 miejsce w turnieju. Jednak gdyby nie porażka Highflyers byliby trzeci. Podobno jakaś kasa ma wpłynąć na konto WKS Chociczka, ale ciiii. Już w pierwszej kwarcie gospodarze pokazali jak się gra w koszykówkę. Wszystkie kwarty tak wyglądały. Mecz bez historii. Ostatecznie wysoko wygrali gospodarze. MVP meczy został Orlas który ubiega się o MVP turnieju.

McGready Team - Zagłębie Dąbrowskie 101-93

Pierwsza wygrana McGreadyów w turnieju. Pierwsze dwie kwarty padły łupem gości. Wygrali je odpowiednio 3 i 5 punktami. Jednak trzecia i czwarta kwarta to zdecydowanie lepsza gra gospodarzy. Wysokie zwycięstwa z przewagą 8 punktów i ostateczna wygrana w meczu. Młodzi gracze McGready Team'u pokazali, że będą z nich kiedyś dobrzy zawodnicy. MVP spotkania został Daniel Suszek.

Boston Celtics II - Bydgoszcz Supersonics 108-12

Gospodarzą do zwycięstwa w turnieju wystarczyła wygrana w tym meczu. Teraz mogą już świętować w pełni!! MVP spotkania został Juan Antonio Lamanna. Gratulujemy zwycięstwa w turnieju!!!